EXTREME DAY 2015

Druga edycja największego na Śląsku Festiwalu Sportów Ekstremalnych "Extreme Day" odbyła się 6 czerwca 2015 w rybnickim parku Wiśniowiec. Do zobaczenia na kolejnej odsłonie imprezy już w przyszłym roku!

 

KONKURENCJE

DIRT JUMPING CUP

Spragnieni adrenaliny zawodnicy powalczą m.in. o punkty do klasyfikacji Pucharu Świata – FMB World Tour w zawodach będących częścią cyklu Dirt Jumping Cup!

POLISH 4X OPEN

Rzecz jasna nie może zabraknąć Four Crossu – dyscypliny, która na stałe wpisała się w krajobraz Rybnika i każdego roku gości na Wiśniowcu całą polską czołówkę!

MOUNTAINBOARD FREESTYLE

Freestyle, czyli najbardziej widowiskowa i spektakularna dyscyplina mountainboardowa, która czasem przyprawia ludzi w osłupienie.

MOUNTAINBOARD BOARDERCROSS

Czołówka polskich zawodników mountainboardowych oraz zagraniczne ekipy pojawią się na rybnickim torze walcząc w konkurencjach Boardercross w ramach Polskiej Ligi ATB.

ROLKI - PRL

Zawody rolkowe w Rybniku, to zawody z wieloletnią tradycją. W tym roku zawody po raz kolejny są częścią PRL czyli Polish Rolling League.

DODATKOWE ATRAKCJE

W tym roku, przygotowujemy również wiele atrakcji dla widzów, między innymi warsztaty w poszczególnych dyscyplinach, szkolenia pierwszej pomocy, jak również szereg atrakcji, także dla najmłodszych!